Nevvar Salih İsgören Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nevvar Salih İsgören Lisesi

Sadece Nevvarlılar Girebilir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mesajı

YazarMesaj
OKAN
padişah
padişah
OKAN

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mesajı Empty
MesajKonu: Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mesajı   Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mesajı Icon_minitimePerş. 13 Ara. 2007 - 23:49

Değerli katılımcılar, Sevgili Galatasaraylılar, Galatasaray camiası için çok önemli olduğunu bildiğim bu müstesna törende ne yazık ki aranızda bulunamıyorum.

Sadece Galatasaray kulübü ve camiası için değil, İstanbul'umuz için de çok önemli bir kazanım olarak gördüğüm bu dev spor kompleksinin temelinin atılmasından büyük mutluluk duyuyorum. İnanıyorum ki başından beri takip ederek desteklediğim bu modern kompleksle; köklü bir geçmişe sahip olan ve başarılarıyla milletimize bir çok mutluluk yaşatan Galatasaray Kulübü'nü daha büyük başarılara imza atacağı yeni bir stadyuma kavuşturmuş oluyoruz. Bunun yanında İstanbul'un örnek bir dünya kenti olma yolundaki vizyonunu da geliştirmiş oluyoruz.
Avrupa'nın 10 büyük spor tesisinden biri olarak tasarlanan ve çok yönlü özellikleriyle sadece spora değil, kültür ve eğlence hayatına da önemli katkılar sağlayacak olan bu önemli projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin başta Galatasaraylılar olmak üzere, tüm spor camiasına ve İstanbul'a hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Başarı dileklerimle;

Recep Tayyip ERDOĞAN
Başbakan

1 sayfadaki 1 sayfası