Nevvar Salih İsgören Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nevvar Salih İsgören Lisesi

Sadece Nevvarlılar Girebilir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Belki de son değil bu sözlerim

YazarMesaj
OKAN
padişah
padişah
OKAN

Belki de son değil bu sözlerim Empty
MesajKonu: Belki de son değil bu sözlerim   Belki de son değil bu sözlerim Icon_minitimeCuma 14 Ara. 2007 - 0:09

hiç param yoktu
hep yoksullukla geçti çocukluğum
ama hiç birzaman sitem etmedim
çünkü
fakirdim hırsız değil
belkide düşünüyorumda zengin olsaydım bir p.. olurdum
evet p.. baba parası yiyen bir zavalllı olurdum
hayatın acılarını çektim ama yine yıpranmadım
kiloluydum şişmandım kahrolası bir obezdim
bilemessiniz nasıl bir duygu olduğunu
ilk okul yıllarında hep çevremdekiler dalga geçerdi
ama aldırmaz dım sanki hiç anlam etmezdi sanki ama yanılmışım
evet yanılmışım
okulu bıraktım soğudum derslerim iyi olmasına rağmen
nefret ediyorum insanlardan hayatımda
neden ben şişmanım diye
nedne fakirim diye
bazı .. ları altına çekmiş k..ın altına arabaları ses leri açılmış anlamsız müzikler
hergece başka kızlarla
hiç bilemezler hep baba parası yediler hep sineme attım
taki aşık olana kadar
belki çok kızldan hoşlandım yalan yok ama hiç birini gcelerce onu düşünerek ksürekli aklımda
anlayamassınız beni belkide farklıydı kalbimi vermiştim çalmıştı ansızca
içimde hiç birzaman yaşayamadığım çocukluğum vardı
evcet bir çocuk hiç zevk almamış hep acı çekmiş bir çocuk toplumdan dışlanan bir çocuk
onuda sen aldın geride kalan ben hep ölümü düşünen ben
hep karmakarışık oplan ben bir hiç ola ben hep haksız olan
hiç bir zaman görmedim babalığımın babalık ettiğin o sadece ekmek parası kazanmakla uğraşırdı evine ekmek götürmek için
ilk okul 1 i bitiridim başladım çalışmaya başladım acı çekmeey hayata hiç birzaman bakamadım kısmet olmadı toz pembe bakmak
şimdi yaşamk istemiyor sanki hayattan nefret etmiş bir yandan haram'ı göze almış sanki içimdeki şeytanı dinleyten haram para kazanarak güç elde etmeye çalışan ben bilemessiniz nekadar acı verir
bir kıza aşık olursunuz gerçek aşk geçici değil hiç birzaman aklınızdan çıkmayan kalninizde acısnı hissettiğiniz bir aşk
sanki nefret ediyordu benden.
intikam almak istyorum güçlü olmak zengin olmak istiyorum duyuyormusun beni düntya sana sesleniyorum zengin güçlü olmak istiyorum insanların bana çektirdiğini onlara daha fazla çektirmek istiyoru anlıyomsun bei dünya sana sesleniyorum
belkide hiç anlamadın beni kadermdi sanki .
geride kalan trek şey var nefret kin onca yılların acısı özentilerden bıkmış insalrdan nefret eden bir çocuk sadece zengin ona acı çektirenlerin onda iz bırakanlar o p..leri acı çektirmek onları ama geçici değil kazlıcı bir acı vermek isteyen bir çocuk kaldı
anlamsız bir çocuk içinde sadece nefret birikn artık dayanamayn bir çocuk
şimdi okuduğunuzda bu salakta kim diyeceksiniz o benim benim geçmişim ve artık intikam almak isteyen ben yok olmaktan vaz geçip sadece ölü olarak bilinip başka bviri olarak acı çektirip geçmişlerini çıkartmak isteyen ben

Belki de son değil bu sözlerim
1 sayfadaki 1 sayfası